Öngörme, göz önünde tutma, öne sürme bulmacada nedir?

Öngörme, göz önünde tutma, öne sürme“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Öngörme, göz önünde tutma, öne sürme” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Öngörme, göz önünde tutma, öne sürme“ sorusuna cevap olarak “DERPİŞ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı36

Anahtar Kelimeler:

bulmacada öngörme göz önünde tutma öne sürme, bulmaca öngörme göz önünde tutma öne sürme, bulmaca sözlüğü 'öngörme göz önünde tutma öne sürme', öngörme göz önünde tutma öne sürme nedir, öngörme göz önünde tutma öne sürme tanımı, sözlük öngörme göz önünde tutma öne sürme, öngörme göz önünde tutma öne sürme ne demek, öngörme göz önünde tutma öne sürme, öngörme göz önünde tutma öne sürme açıklaması, bulmaca soruları öngörme göz önünde tutma öne sürme, sözlükte öngörme göz önünde tutma öne sürme, sözlükte öngörme göz önünde tutma öne sürme ne, bulmaca çözümü öngörme göz önünde tutma öne sürme