Önceden Tahmin Edilen,oranlanan bulmacada nedir?

Önceden Tahmin Edilen,oranlanan“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Önceden Tahmin Edilen,oranlanan” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Önceden Tahmin Edilen,oranlanan“ sorusuna cevap olarak “MUHAMMEN” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı3
Harf Sayısı31

Anahtar Kelimeler:

önceden tahmin edilenoranlanan nedir, önceden tahmin edilenoranlanan ne demek, sözlükte önceden tahmin edilenoranlanan ne, bulmacada önceden tahmin edilenoranlanan, önceden tahmin edilenoranlanan tanımı, önceden tahmin edilenoranlanan açıklaması, sözlükte önceden tahmin edilenoranlanan, önceden tahmin edilenoranlanan, bulmaca önceden tahmin edilenoranlanan, bulmaca sözlüğü 'önceden tahmin edilenoranlanan', bulmaca çözümü önceden tahmin edilenoranlanan, sözlük önceden tahmin edilenoranlanan, bulmaca soruları önceden tahmin edilenoranlanan