Ölünün ana rahmindeki gibi, dizleri ve başı karna çekilmiş biçimde gömülmes bulmacada nedir?

Ölünün ana rahmindeki gibi, dizleri ve başı karna çekilmiş biçimde gömülmes“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Ölünün ana rahmindeki gibi, dizleri ve başı karna çekilmiş biçimde gömülmes” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Ölünün ana rahmindeki gibi, dizleri ve başı karna çekilmiş biçimde gömülmes“ sorusuna cevap olarak “HOKER” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı11
Harf Sayısı75

Anahtar Kelimeler:

ölünün ana rahmindeki gibi dizleri ve başı karna çekilmiş biçimde gömülmes, bulmaca sözlüğü 'ölünün ana rahmindeki gibi dizleri ve başı karna çekilmiş biçimde gömülmes', sözlükte ölünün ana rahmindeki gibi dizleri ve başı karna çekilmiş biçimde gömülmes, ölünün ana rahmindeki gibi dizleri ve başı karna çekilmiş biçimde gömülmes nedir, ölünün ana rahmindeki gibi dizleri ve başı karna çekilmiş biçimde gömülmes açıklaması, sözlükte ölünün ana rahmindeki gibi dizleri ve başı karna çekilmiş biçimde gömülmes ne, ölünün ana rahmindeki gibi dizleri ve başı karna çekilmiş biçimde gömülmes tanımı, ölünün ana rahmindeki gibi dizleri ve başı karna çekilmiş biçimde gömülmes ne demek, bulmaca çözümü ölünün ana rahmindeki gibi dizleri ve başı karna çekilmiş biçimde gömülmes, sözlük ölünün ana rahmindeki gibi dizleri ve başı karna çekilmiş biçimde gömülmes, bulmacada ölünün ana rahmindeki gibi dizleri ve başı karna çekilmiş biçimde gömülmes, bulmaca ölünün ana rahmindeki gibi dizleri ve başı karna çekilmiş biçimde gömülmes, bulmaca soruları ölünün ana rahmindeki gibi dizleri ve başı karna çekilmiş biçimde gömülmes