Öksürüklü, Tıknefes, Hastalıklı bulmacada nedir?

Öksürüklü, Tıknefes, Hastalıklı“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Öksürüklü, Tıknefes, Hastalıklı” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Öksürüklü, Tıknefes, Hastalıklı“ sorusuna cevap olarak “BAĞALAKLI” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı3
Harf Sayısı31

Anahtar Kelimeler:

bulmaca sözlüğü 'öksürüklü tıknefes hastalıklı', bulmaca çözümü öksürüklü tıknefes hastalıklı, öksürüklü tıknefes hastalıklı, bulmaca öksürüklü tıknefes hastalıklı, bulmaca soruları öksürüklü tıknefes hastalıklı, sözlükte öksürüklü tıknefes hastalıklı, öksürüklü tıknefes hastalıklı nedir, sözlükte öksürüklü tıknefes hastalıklı ne, öksürüklü tıknefes hastalıklı tanımı, sözlük öksürüklü tıknefes hastalıklı, bulmacada öksürüklü tıknefes hastalıklı, öksürüklü tıknefes hastalıklı ne demek, öksürüklü tıknefes hastalıklı açıklaması