Öğretici, Nasihat Verici Gazel Türü bulmacada nedir?

Öğretici, Nasihat Verici Gazel Türü“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Öğretici, Nasihat Verici Gazel Türü” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Öğretici, Nasihat Verici Gazel Türü“ sorusuna cevap olarak “HAKİMANE” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı35

Anahtar Kelimeler:

bulmacada öğretici nasihat verici gazel türü, bulmaca öğretici nasihat verici gazel türü, sözlükte öğretici nasihat verici gazel türü ne, öğretici nasihat verici gazel türü ne demek, öğretici nasihat verici gazel türü nedir, sözlük öğretici nasihat verici gazel türü, bulmaca sözlüğü 'öğretici nasihat verici gazel türü', sözlükte öğretici nasihat verici gazel türü, bulmaca çözümü öğretici nasihat verici gazel türü, bulmaca soruları öğretici nasihat verici gazel türü, öğretici nasihat verici gazel türü tanımı, öğretici nasihat verici gazel türü açıklaması, öğretici nasihat verici gazel türü