Öğrenme, Okuma Bozukluğuna Verilen Ad bulmacada nedir?

Öğrenme, Okuma Bozukluğuna Verilen Ad“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Öğrenme, Okuma Bozukluğuna Verilen Ad” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Öğrenme, Okuma Bozukluğuna Verilen Ad“ sorusuna cevap olarak “DİSLEKSİ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı37

Anahtar Kelimeler:

bulmaca soruları öğrenme okuma bozukluğuna verilen ad, sözlükte öğrenme okuma bozukluğuna verilen ad, öğrenme okuma bozukluğuna verilen ad nedir, sözlükte öğrenme okuma bozukluğuna verilen ad ne, bulmaca çözümü öğrenme okuma bozukluğuna verilen ad, bulmaca öğrenme okuma bozukluğuna verilen ad, öğrenme okuma bozukluğuna verilen ad açıklaması, bulmaca sözlüğü 'öğrenme okuma bozukluğuna verilen ad', öğrenme okuma bozukluğuna verilen ad tanımı, öğrenme okuma bozukluğuna verilen ad ne demek, bulmacada öğrenme okuma bozukluğuna verilen ad, öğrenme okuma bozukluğuna verilen ad, sözlük öğrenme okuma bozukluğuna verilen ad