Çorak, çamurlu, verimsiz toprak bulmacada nedir?

Çorak, çamurlu, verimsiz toprak“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Çorak, çamurlu, verimsiz toprak” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Çorak, çamurlu, verimsiz toprak“ sorusuna cevap olarak “KEPİR” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı4
Harf Sayısı31

Anahtar Kelimeler:

çorak çamurlu verimsiz toprak nedir, çorak çamurlu verimsiz toprak açıklaması, bulmaca sözlüğü 'çorak çamurlu verimsiz toprak', bulmacada çorak çamurlu verimsiz toprak, bulmaca çorak çamurlu verimsiz toprak, sözlükte çorak çamurlu verimsiz toprak ne, çorak çamurlu verimsiz toprak ne demek, sözlük çorak çamurlu verimsiz toprak, çorak çamurlu verimsiz toprak tanımı, sözlükte çorak çamurlu verimsiz toprak, bulmaca soruları çorak çamurlu verimsiz toprak, bulmaca çözümü çorak çamurlu verimsiz toprak, çorak çamurlu verimsiz toprak