Çok Sabır Gösteren, Çok Sabreden bulmacada nedir?

Çok Sabır Gösteren, Çok Sabreden“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Çok Sabır Gösteren, Çok Sabreden” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Çok Sabır Gösteren, Çok Sabreden“ sorusuna cevap olarak “SABUR” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı32

Anahtar Kelimeler:

sözlükte çok sabır gösteren çok sabreden, bulmaca sözlüğü 'çok sabır gösteren çok sabreden', bulmaca çözümü çok sabır gösteren çok sabreden, çok sabır gösteren çok sabreden açıklaması, bulmaca soruları çok sabır gösteren çok sabreden, bulmacada çok sabır gösteren çok sabreden, sözlükte çok sabır gösteren çok sabreden ne, çok sabır gösteren çok sabreden nedir, çok sabır gösteren çok sabreden ne demek, çok sabır gösteren çok sabreden, çok sabır gösteren çok sabreden tanımı, bulmaca çok sabır gösteren çok sabreden, sözlük çok sabır gösteren çok sabreden