Çok Karanlık, Zifiri Karanlık bulmacada nedir?

Çok Karanlık, Zifiri Karanlık“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Çok Karanlık, Zifiri Karanlık” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Çok Karanlık, Zifiri Karanlık“ sorusuna cevap olarak “AZLEM” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı4
Harf Sayısı29

Anahtar Kelimeler:

çok karanlık zifiri karanlık, bulmacada çok karanlık zifiri karanlık, sözlük çok karanlık zifiri karanlık, çok karanlık zifiri karanlık açıklaması, sözlükte çok karanlık zifiri karanlık, bulmaca soruları çok karanlık zifiri karanlık, bulmaca sözlüğü 'çok karanlık zifiri karanlık', bulmaca çözümü çok karanlık zifiri karanlık, çok karanlık zifiri karanlık nedir, çok karanlık zifiri karanlık ne demek, bulmaca çok karanlık zifiri karanlık, sözlükte çok karanlık zifiri karanlık ne, çok karanlık zifiri karanlık tanımı