Çok Durmaktan Sağlamlığını Yitirmiş,çürük bulmacada nedir?

Çok Durmaktan Sağlamlığını Yitirmiş,çürük“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Çok Durmaktan Sağlamlığını Yitirmiş,çürük” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Çok Durmaktan Sağlamlığını Yitirmiş,çürük“ sorusuna cevap olarak “YATKIN” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı4
Harf Sayısı41

Anahtar Kelimeler:

bulmaca çözümü çok durmaktan sağlamlığını yitirmişçürük, bulmaca çok durmaktan sağlamlığını yitirmişçürük, bulmaca sözlüğü 'çok durmaktan sağlamlığını yitirmişçürük', çok durmaktan sağlamlığını yitirmişçürük tanımı, çok durmaktan sağlamlığını yitirmişçürük, çok durmaktan sağlamlığını yitirmişçürük nedir, çok durmaktan sağlamlığını yitirmişçürük ne demek, bulmacada çok durmaktan sağlamlığını yitirmişçürük, bulmaca soruları çok durmaktan sağlamlığını yitirmişçürük, çok durmaktan sağlamlığını yitirmişçürük açıklaması, sözlükte çok durmaktan sağlamlığını yitirmişçürük ne, sözlük çok durmaktan sağlamlığını yitirmişçürük, sözlükte çok durmaktan sağlamlığını yitirmişçürük