Çocuksu bir anlam ve yapım özelliği taşıyan, eğitim görmemiş amatör sanatçı bulmacada nedir?

Çocuksu bir anlam ve yapım özelliği taşıyan, eğitim görmemiş amatör sanatçı“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Çocuksu bir anlam ve yapım özelliği taşıyan, eğitim görmemiş amatör sanatçı” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Çocuksu bir anlam ve yapım özelliği taşıyan, eğitim görmemiş amatör sanatçı“ sorusuna cevap olarak “NAİF” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı11
Harf Sayısı75

Anahtar Kelimeler:

bulmaca sözlüğü 'çocuksu bir anlam ve yapım özelliği taşıyan eğitim görmemiş amatör sanatçı', çocuksu bir anlam ve yapım özelliği taşıyan eğitim görmemiş amatör sanatçı tanımı, bulmaca soruları çocuksu bir anlam ve yapım özelliği taşıyan eğitim görmemiş amatör sanatçı, çocuksu bir anlam ve yapım özelliği taşıyan eğitim görmemiş amatör sanatçı, çocuksu bir anlam ve yapım özelliği taşıyan eğitim görmemiş amatör sanatçı nedir, çocuksu bir anlam ve yapım özelliği taşıyan eğitim görmemiş amatör sanatçı ne demek, sözlükte çocuksu bir anlam ve yapım özelliği taşıyan eğitim görmemiş amatör sanatçı ne, çocuksu bir anlam ve yapım özelliği taşıyan eğitim görmemiş amatör sanatçı açıklaması, bulmaca çözümü çocuksu bir anlam ve yapım özelliği taşıyan eğitim görmemiş amatör sanatçı, bulmaca çocuksu bir anlam ve yapım özelliği taşıyan eğitim görmemiş amatör sanatçı, sözlük çocuksu bir anlam ve yapım özelliği taşıyan eğitim görmemiş amatör sanatçı, bulmacada çocuksu bir anlam ve yapım özelliği taşıyan eğitim görmemiş amatör sanatçı, sözlükte çocuksu bir anlam ve yapım özelliği taşıyan eğitim görmemiş amatör sanatçı