Çobanaldatan” da denilen, uzun kuyruklu bir kuş bulmacada nedir?

Çobanaldatan” da denilen, uzun kuyruklu bir kuş“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Çobanaldatan” da denilen, uzun kuyruklu bir kuş” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Çobanaldatan” da denilen, uzun kuyruklu bir kuş“ sorusuna cevap olarak “AZARON” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı47

Anahtar Kelimeler:

sözlükte çobanaldatan” da denilen uzun kuyruklu bir kuş ne, sözlükte çobanaldatan” da denilen uzun kuyruklu bir kuş, bulmaca sözlüğü 'çobanaldatan” da denilen uzun kuyruklu bir kuş', çobanaldatan” da denilen uzun kuyruklu bir kuş, çobanaldatan” da denilen uzun kuyruklu bir kuş ne demek, çobanaldatan” da denilen uzun kuyruklu bir kuş tanımı, çobanaldatan” da denilen uzun kuyruklu bir kuş nedir, çobanaldatan” da denilen uzun kuyruklu bir kuş açıklaması, sözlük çobanaldatan” da denilen uzun kuyruklu bir kuş, bulmaca çözümü çobanaldatan” da denilen uzun kuyruklu bir kuş, bulmaca çobanaldatan” da denilen uzun kuyruklu bir kuş, bulmaca soruları çobanaldatan” da denilen uzun kuyruklu bir kuş, bulmacada çobanaldatan” da denilen uzun kuyruklu bir kuş