Çoğunlukla tek direkli ve ince gövdeki, randalı yelkenli bulmacada nedir?

Çoğunlukla tek direkli ve ince gövdeki, randalı yelkenli“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Çoğunlukla tek direkli ve ince gövdeki, randalı yelkenli” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Çoğunlukla tek direkli ve ince gövdeki, randalı yelkenli“ sorusuna cevap olarak “KOTRA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı8
Harf Sayısı56

Anahtar Kelimeler:

çoğunlukla tek direkli ve ince gövdeki randalı yelkenli, çoğunlukla tek direkli ve ince gövdeki randalı yelkenli ne demek, bulmacada çoğunlukla tek direkli ve ince gövdeki randalı yelkenli, çoğunlukla tek direkli ve ince gövdeki randalı yelkenli tanımı, çoğunlukla tek direkli ve ince gövdeki randalı yelkenli nedir, bulmaca soruları çoğunlukla tek direkli ve ince gövdeki randalı yelkenli, çoğunlukla tek direkli ve ince gövdeki randalı yelkenli açıklaması, bulmaca sözlüğü 'çoğunlukla tek direkli ve ince gövdeki randalı yelkenli', bulmaca çözümü çoğunlukla tek direkli ve ince gövdeki randalı yelkenli, sözlükte çoğunlukla tek direkli ve ince gövdeki randalı yelkenli, bulmaca çoğunlukla tek direkli ve ince gövdeki randalı yelkenli, sözlükte çoğunlukla tek direkli ve ince gövdeki randalı yelkenli ne, sözlük çoğunlukla tek direkli ve ince gövdeki randalı yelkenli