Çoğunlukla incirlerin yaprak, dal ve meyvelerinde zararlara yol açan kabuklu bit bulmacada nedir?

Çoğunlukla incirlerin yaprak, dal ve meyvelerinde zararlara yol açan kabuklu bit“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Çoğunlukla incirlerin yaprak, dal ve meyvelerinde zararlara yol açan kabuklu bit” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Çoğunlukla incirlerin yaprak, dal ve meyvelerinde zararlara yol açan kabuklu bit“ sorusuna cevap olarak “BALLIBASRA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı11
Harf Sayısı80

Anahtar Kelimeler:

sözlükte çoğunlukla incirlerin yaprak dal ve meyvelerinde zararlara yol açan kabuklu bit, bulmaca sözlüğü 'çoğunlukla incirlerin yaprak dal ve meyvelerinde zararlara yol açan kabuklu bit', çoğunlukla incirlerin yaprak dal ve meyvelerinde zararlara yol açan kabuklu bit açıklaması, çoğunlukla incirlerin yaprak dal ve meyvelerinde zararlara yol açan kabuklu bit tanımı, bulmaca çözümü çoğunlukla incirlerin yaprak dal ve meyvelerinde zararlara yol açan kabuklu bit, bulmacada çoğunlukla incirlerin yaprak dal ve meyvelerinde zararlara yol açan kabuklu bit, sözlük çoğunlukla incirlerin yaprak dal ve meyvelerinde zararlara yol açan kabuklu bit, çoğunlukla incirlerin yaprak dal ve meyvelerinde zararlara yol açan kabuklu bit ne demek, çoğunlukla incirlerin yaprak dal ve meyvelerinde zararlara yol açan kabuklu bit nedir, bulmaca soruları çoğunlukla incirlerin yaprak dal ve meyvelerinde zararlara yol açan kabuklu bit, sözlükte çoğunlukla incirlerin yaprak dal ve meyvelerinde zararlara yol açan kabuklu bit ne, bulmaca çoğunlukla incirlerin yaprak dal ve meyvelerinde zararlara yol açan kabuklu bit, çoğunlukla incirlerin yaprak dal ve meyvelerinde zararlara yol açan kabuklu bit