Çoğunlukla incirlerin yaprak, dal ve meyvelerinde zararlara yol açan kabukl bulmacada nedir?

Çoğunlukla incirlerin yaprak, dal ve meyvelerinde zararlara yol açan kabukl“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Çoğunlukla incirlerin yaprak, dal ve meyvelerinde zararlara yol açan kabukl” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Çoğunlukla incirlerin yaprak, dal ve meyvelerinde zararlara yol açan kabukl“ sorusuna cevap olarak “BALLIBASRA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı10
Harf Sayısı75

Anahtar Kelimeler:

bulmaca soruları çoğunlukla incirlerin yaprak dal ve meyvelerinde zararlara yol açan kabukl, bulmaca sözlüğü 'çoğunlukla incirlerin yaprak dal ve meyvelerinde zararlara yol açan kabukl', bulmaca çoğunlukla incirlerin yaprak dal ve meyvelerinde zararlara yol açan kabukl, çoğunlukla incirlerin yaprak dal ve meyvelerinde zararlara yol açan kabukl ne demek, sözlük çoğunlukla incirlerin yaprak dal ve meyvelerinde zararlara yol açan kabukl, çoğunlukla incirlerin yaprak dal ve meyvelerinde zararlara yol açan kabukl açıklaması, sözlükte çoğunlukla incirlerin yaprak dal ve meyvelerinde zararlara yol açan kabukl ne, çoğunlukla incirlerin yaprak dal ve meyvelerinde zararlara yol açan kabukl nedir, bulmacada çoğunlukla incirlerin yaprak dal ve meyvelerinde zararlara yol açan kabukl, sözlükte çoğunlukla incirlerin yaprak dal ve meyvelerinde zararlara yol açan kabukl, çoğunlukla incirlerin yaprak dal ve meyvelerinde zararlara yol açan kabukl tanımı, bulmaca çözümü çoğunlukla incirlerin yaprak dal ve meyvelerinde zararlara yol açan kabukl, çoğunlukla incirlerin yaprak dal ve meyvelerinde zararlara yol açan kabukl