Çoğunlukla boyacılıkta kullanılan, petrol türevlerinden bir çeşit mineral yağ bulmacada nedir?

Çoğunlukla boyacılıkta kullanılan, petrol türevlerinden bir çeşit mineral yağ“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Çoğunlukla boyacılıkta kullanılan, petrol türevlerinden bir çeşit mineral yağ” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Çoğunlukla boyacılıkta kullanılan, petrol türevlerinden bir çeşit mineral yağ“ sorusuna cevap olarak “NEFT” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı9
Harf Sayısı77

Anahtar Kelimeler:

sözlükte çoğunlukla boyacılıkta kullanılan petrol türevlerinden bir çeşit mineral yağ, bulmacada çoğunlukla boyacılıkta kullanılan petrol türevlerinden bir çeşit mineral yağ, çoğunlukla boyacılıkta kullanılan petrol türevlerinden bir çeşit mineral yağ açıklaması, bulmaca sözlüğü 'çoğunlukla boyacılıkta kullanılan petrol türevlerinden bir çeşit mineral yağ', çoğunlukla boyacılıkta kullanılan petrol türevlerinden bir çeşit mineral yağ nedir, bulmaca çoğunlukla boyacılıkta kullanılan petrol türevlerinden bir çeşit mineral yağ, sözlükte çoğunlukla boyacılıkta kullanılan petrol türevlerinden bir çeşit mineral yağ ne, sözlük çoğunlukla boyacılıkta kullanılan petrol türevlerinden bir çeşit mineral yağ, çoğunlukla boyacılıkta kullanılan petrol türevlerinden bir çeşit mineral yağ tanımı, bulmaca soruları çoğunlukla boyacılıkta kullanılan petrol türevlerinden bir çeşit mineral yağ, çoğunlukla boyacılıkta kullanılan petrol türevlerinden bir çeşit mineral yağ, çoğunlukla boyacılıkta kullanılan petrol türevlerinden bir çeşit mineral yağ ne demek, bulmaca çözümü çoğunlukla boyacılıkta kullanılan petrol türevlerinden bir çeşit mineral yağ