Çin, Japonya ve Himalayalar'da doğal olarak yetişen, 70 kadar çeşidi olan süs bitkisi bulmacada nedir?

Çin, Japonya ve Himalayalar'da doğal olarak yetişen, 70 kadar çeşidi olan süs bitkisi“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Çin, Japonya ve Himalayalar'da doğal olarak yetişen, 70 kadar çeşidi olan süs bitkisi” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Çin, Japonya ve Himalayalar'da doğal olarak yetişen, 70 kadar çeşidi olan süs bitkisi“ sorusuna cevap olarak “ABELYA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı13
Harf Sayısı85

Anahtar Kelimeler:

sözlük çin japonya ve himalayalarda doğal olarak yetişen 70 kadar çeşidi olan süs bitkisi, çin japonya ve himalayalarda doğal olarak yetişen 70 kadar çeşidi olan süs bitkisi tanımı, bulmaca soruları çin japonya ve himalayalarda doğal olarak yetişen 70 kadar çeşidi olan süs bitkisi, bulmaca çin japonya ve himalayalarda doğal olarak yetişen 70 kadar çeşidi olan süs bitkisi, çin japonya ve himalayalarda doğal olarak yetişen 70 kadar çeşidi olan süs bitkisi açıklaması, bulmaca sözlüğü 'çin japonya ve himalayalarda doğal olarak yetişen 70 kadar çeşidi olan süs bitkisi', bulmacada çin japonya ve himalayalarda doğal olarak yetişen 70 kadar çeşidi olan süs bitkisi, bulmaca çözümü çin japonya ve himalayalarda doğal olarak yetişen 70 kadar çeşidi olan süs bitkisi, sözlükte çin japonya ve himalayalarda doğal olarak yetişen 70 kadar çeşidi olan süs bitkisi, çin japonya ve himalayalarda doğal olarak yetişen 70 kadar çeşidi olan süs bitkisi nedir, çin japonya ve himalayalarda doğal olarak yetişen 70 kadar çeşidi olan süs bitkisi, sözlükte çin japonya ve himalayalarda doğal olarak yetişen 70 kadar çeşidi olan süs bitkisi ne, çin japonya ve himalayalarda doğal olarak yetişen 70 kadar çeşidi olan süs bitkisi ne demek