Çin, Japon ve Himalayalar'da doğal olarak yetişen, 70 kadar çeşidi olan süs bitkisi bulmacada nedir?

Çin, Japon ve Himalayalar'da doğal olarak yetişen, 70 kadar çeşidi olan süs bitkisi“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Çin, Japon ve Himalayalar'da doğal olarak yetişen, 70 kadar çeşidi olan süs bitkisi” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Çin, Japon ve Himalayalar'da doğal olarak yetişen, 70 kadar çeşidi olan süs bitkisi“ sorusuna cevap olarak “ABELYA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı13
Harf Sayısı83

Anahtar Kelimeler:

çin japon ve himalayalarda doğal olarak yetişen 70 kadar çeşidi olan süs bitkisi nedir, bulmacada çin japon ve himalayalarda doğal olarak yetişen 70 kadar çeşidi olan süs bitkisi, sözlükte çin japon ve himalayalarda doğal olarak yetişen 70 kadar çeşidi olan süs bitkisi, çin japon ve himalayalarda doğal olarak yetişen 70 kadar çeşidi olan süs bitkisi tanımı, çin japon ve himalayalarda doğal olarak yetişen 70 kadar çeşidi olan süs bitkisi açıklaması, bulmaca çözümü çin japon ve himalayalarda doğal olarak yetişen 70 kadar çeşidi olan süs bitkisi, çin japon ve himalayalarda doğal olarak yetişen 70 kadar çeşidi olan süs bitkisi ne demek, sözlük çin japon ve himalayalarda doğal olarak yetişen 70 kadar çeşidi olan süs bitkisi, çin japon ve himalayalarda doğal olarak yetişen 70 kadar çeşidi olan süs bitkisi, sözlükte çin japon ve himalayalarda doğal olarak yetişen 70 kadar çeşidi olan süs bitkisi ne, bulmaca soruları çin japon ve himalayalarda doğal olarak yetişen 70 kadar çeşidi olan süs bitkisi, bulmaca çin japon ve himalayalarda doğal olarak yetişen 70 kadar çeşidi olan süs bitkisi, bulmaca sözlüğü 'çin japon ve himalayalarda doğal olarak yetişen 70 kadar çeşidi olan süs bitkisi'