Çift sürerken öküzleri yürütmek için kullanılan, ucuna sivri demir çakılmış uzun değnek bulmacada nedir?

Çift sürerken öküzleri yürütmek için kullanılan, ucuna sivri demir çakılmış uzun değnek“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Çift sürerken öküzleri yürütmek için kullanılan, ucuna sivri demir çakılmış uzun değnek” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Çift sürerken öküzleri yürütmek için kullanılan, ucuna sivri demir çakılmış uzun değnek“ sorusuna cevap olarak “ÜVENDİRE” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı12
Harf Sayısı87

Anahtar Kelimeler:

sözlük çift sürerken öküzleri yürütmek için kullanılan ucuna sivri demir çakılmış uzun değnek, çift sürerken öküzleri yürütmek için kullanılan ucuna sivri demir çakılmış uzun değnek açıklaması, bulmacada çift sürerken öküzleri yürütmek için kullanılan ucuna sivri demir çakılmış uzun değnek, bulmaca çözümü çift sürerken öküzleri yürütmek için kullanılan ucuna sivri demir çakılmış uzun değnek, bulmaca soruları çift sürerken öküzleri yürütmek için kullanılan ucuna sivri demir çakılmış uzun değnek, sözlükte çift sürerken öküzleri yürütmek için kullanılan ucuna sivri demir çakılmış uzun değnek, çift sürerken öküzleri yürütmek için kullanılan ucuna sivri demir çakılmış uzun değnek nedir, bulmaca çift sürerken öküzleri yürütmek için kullanılan ucuna sivri demir çakılmış uzun değnek, çift sürerken öküzleri yürütmek için kullanılan ucuna sivri demir çakılmış uzun değnek tanımı, bulmaca sözlüğü 'çift sürerken öküzleri yürütmek için kullanılan ucuna sivri demir çakılmış uzun değnek', çift sürerken öküzleri yürütmek için kullanılan ucuna sivri demir çakılmış uzun değnek ne demek, sözlükte çift sürerken öküzleri yürütmek için kullanılan ucuna sivri demir çakılmış uzun değnek ne, çift sürerken öküzleri yürütmek için kullanılan ucuna sivri demir çakılmış uzun değnek