Çiçekleri halk hekimliğinde kullanılan, çalı görünümlü bir bitki bulmacada nedir?

Çiçekleri halk hekimliğinde kullanılan, çalı görünümlü bir bitki“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Çiçekleri halk hekimliğinde kullanılan, çalı görünümlü bir bitki” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Çiçekleri halk hekimliğinde kullanılan, çalı görünümlü bir bitki“ sorusuna cevap olarak “HODAN” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı8
Harf Sayısı64

Anahtar Kelimeler:

bulmacada çiçekleri halk hekimliğinde kullanılan çalı görünümlü bir bitki, çiçekleri halk hekimliğinde kullanılan çalı görünümlü bir bitki tanımı, bulmaca sözlüğü 'çiçekleri halk hekimliğinde kullanılan çalı görünümlü bir bitki', çiçekleri halk hekimliğinde kullanılan çalı görünümlü bir bitki açıklaması, sözlükte çiçekleri halk hekimliğinde kullanılan çalı görünümlü bir bitki, sözlükte çiçekleri halk hekimliğinde kullanılan çalı görünümlü bir bitki ne, bulmaca çözümü çiçekleri halk hekimliğinde kullanılan çalı görünümlü bir bitki, sözlük çiçekleri halk hekimliğinde kullanılan çalı görünümlü bir bitki, çiçekleri halk hekimliğinde kullanılan çalı görünümlü bir bitki nedir, bulmaca çiçekleri halk hekimliğinde kullanılan çalı görünümlü bir bitki, çiçekleri halk hekimliğinde kullanılan çalı görünümlü bir bitki ne demek, çiçekleri halk hekimliğinde kullanılan çalı görünümlü bir bitki, bulmaca soruları çiçekleri halk hekimliğinde kullanılan çalı görünümlü bir bitki