Çevreyle ilginin kaybolduğu, kötümserliğin ortaya çıktığı ve genellikle aşı bulmacada nedir?

Çevreyle ilginin kaybolduğu, kötümserliğin ortaya çıktığı ve genellikle aşı“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Çevreyle ilginin kaybolduğu, kötümserliğin ortaya çıktığı ve genellikle aşı” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Çevreyle ilginin kaybolduğu, kötümserliğin ortaya çıktığı ve genellikle aşı“ sorusuna cevap olarak “DİSFORİ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı9
Harf Sayısı75

Anahtar Kelimeler:

çevreyle ilginin kaybolduğu kötümserliğin ortaya çıktığı ve genellikle aşı ne demek, bulmaca soruları çevreyle ilginin kaybolduğu kötümserliğin ortaya çıktığı ve genellikle aşı, çevreyle ilginin kaybolduğu kötümserliğin ortaya çıktığı ve genellikle aşı tanımı, bulmacada çevreyle ilginin kaybolduğu kötümserliğin ortaya çıktığı ve genellikle aşı, çevreyle ilginin kaybolduğu kötümserliğin ortaya çıktığı ve genellikle aşı açıklaması, bulmaca çözümü çevreyle ilginin kaybolduğu kötümserliğin ortaya çıktığı ve genellikle aşı, sözlükte çevreyle ilginin kaybolduğu kötümserliğin ortaya çıktığı ve genellikle aşı, sözlükte çevreyle ilginin kaybolduğu kötümserliğin ortaya çıktığı ve genellikle aşı ne, bulmaca sözlüğü 'çevreyle ilginin kaybolduğu kötümserliğin ortaya çıktığı ve genellikle aşı', sözlük çevreyle ilginin kaybolduğu kötümserliğin ortaya çıktığı ve genellikle aşı, bulmaca çevreyle ilginin kaybolduğu kötümserliğin ortaya çıktığı ve genellikle aşı, çevreyle ilginin kaybolduğu kötümserliğin ortaya çıktığı ve genellikle aşı nedir, çevreyle ilginin kaybolduğu kötümserliğin ortaya çıktığı ve genellikle aşı