Çerkez mutfağına özgü, içine patates konularak yapılan bir tür gözleme bulmacada nedir?

Çerkez mutfağına özgü, içine patates konularak yapılan bir tür gözleme“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 2 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Çerkez mutfağına özgü, içine patates konularak yapılan bir tür gözleme” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Çerkez mutfağına özgü, içine patates konularak yapılan bir tür gözleme“ sorusuna cevap olarak “GÜRCÜCE”, “VELİBAH” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı2
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı10
Harf Sayısı70

Anahtar Kelimeler:

sözlükte çerkez mutfağına özgü içine patates konularak yapılan bir tür gözleme ne, çerkez mutfağına özgü içine patates konularak yapılan bir tür gözleme, bulmaca çerkez mutfağına özgü içine patates konularak yapılan bir tür gözleme, bulmacada çerkez mutfağına özgü içine patates konularak yapılan bir tür gözleme, çerkez mutfağına özgü içine patates konularak yapılan bir tür gözleme açıklaması, sözlükte çerkez mutfağına özgü içine patates konularak yapılan bir tür gözleme, çerkez mutfağına özgü içine patates konularak yapılan bir tür gözleme ne demek, sözlük çerkez mutfağına özgü içine patates konularak yapılan bir tür gözleme, çerkez mutfağına özgü içine patates konularak yapılan bir tür gözleme nedir, bulmaca soruları çerkez mutfağına özgü içine patates konularak yapılan bir tür gözleme, çerkez mutfağına özgü içine patates konularak yapılan bir tür gözleme tanımı, bulmaca sözlüğü 'çerkez mutfağına özgü içine patates konularak yapılan bir tür gözleme', bulmaca çözümü çerkez mutfağına özgü içine patates konularak yapılan bir tür gözleme