Çatlak, Kırık Çanak, Çömlek Gibi Kapları Yumurta Akı, Sabun, Kireçten Yapılan Özel Bir Macunla Yapıştırmak bulmacada nedir?

Çatlak, Kırık Çanak, Çömlek Gibi Kapları Yumurta Akı, Sabun, Kireçten Yapılan Özel Bir Macunla Yapıştırmak“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Çatlak, Kırık Çanak, Çömlek Gibi Kapları Yumurta Akı, Sabun, Kireçten Yapılan Özel Bir Macunla Yapıştırmak” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Çatlak, Kırık Çanak, Çömlek Gibi Kapları Yumurta Akı, Sabun, Kireçten Yapılan Özel Bir Macunla Yapıştırmak“ sorusuna cevap olarak “LÖKLEMEK” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı15
Harf Sayısı106

Anahtar Kelimeler:

bulmaca çatlak kırık çanak çömlek gibi kapları yumurta akı sabun kireçten yapılan özel bir macunla yapıştırmak, bulmacada çatlak kırık çanak çömlek gibi kapları yumurta akı sabun kireçten yapılan özel bir macunla yapıştırmak, çatlak kırık çanak çömlek gibi kapları yumurta akı sabun kireçten yapılan özel bir macunla yapıştırmak, sözlük çatlak kırık çanak çömlek gibi kapları yumurta akı sabun kireçten yapılan özel bir macunla yapıştırmak, çatlak kırık çanak çömlek gibi kapları yumurta akı sabun kireçten yapılan özel bir macunla yapıştırmak tanımı, bulmaca sözlüğü 'çatlak kırık çanak çömlek gibi kapları yumurta akı sabun kireçten yapılan özel bir macunla yapıştırmak', çatlak kırık çanak çömlek gibi kapları yumurta akı sabun kireçten yapılan özel bir macunla yapıştırmak açıklaması, bulmaca çözümü çatlak kırık çanak çömlek gibi kapları yumurta akı sabun kireçten yapılan özel bir macunla yapıştırmak, çatlak kırık çanak çömlek gibi kapları yumurta akı sabun kireçten yapılan özel bir macunla yapıştırmak ne demek, sözlükte çatlak kırık çanak çömlek gibi kapları yumurta akı sabun kireçten yapılan özel bir macunla yapıştırmak ne, çatlak kırık çanak çömlek gibi kapları yumurta akı sabun kireçten yapılan özel bir macunla yapıştırmak nedir, sözlükte çatlak kırık çanak çömlek gibi kapları yumurta akı sabun kireçten yapılan özel bir macunla yapıştırmak, bulmaca soruları çatlak kırık çanak çömlek gibi kapları yumurta akı sabun kireçten yapılan özel bir macunla yapıştırmak