Çatı Veya Kubbe Tepelerinde Işık Almak İçin Açılmış Olan Delik Veya Pencereler bulmacada nedir?

Çatı Veya Kubbe Tepelerinde Işık Almak İçin Açılmış Olan Delik Veya Pencereler“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Çatı Veya Kubbe Tepelerinde Işık Almak İçin Açılmış Olan Delik Veya Pencereler” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Çatı Veya Kubbe Tepelerinde Işık Almak İçin Açılmış Olan Delik Veya Pencereler“ sorusuna cevap olarak “AYDINLIK” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı12
Harf Sayısı78

Anahtar Kelimeler:

sözlükte çatı veya kubbe tepelerinde işık almak i̇çin açılmış olan delik veya pencereler, bulmacada çatı veya kubbe tepelerinde işık almak i̇çin açılmış olan delik veya pencereler, bulmaca sözlüğü 'çatı veya kubbe tepelerinde işık almak i̇çin açılmış olan delik veya pencereler', bulmaca soruları çatı veya kubbe tepelerinde işık almak i̇çin açılmış olan delik veya pencereler, çatı veya kubbe tepelerinde işık almak i̇çin açılmış olan delik veya pencereler açıklaması, çatı veya kubbe tepelerinde işık almak i̇çin açılmış olan delik veya pencereler, sözlük çatı veya kubbe tepelerinde işık almak i̇çin açılmış olan delik veya pencereler, sözlükte çatı veya kubbe tepelerinde işık almak i̇çin açılmış olan delik veya pencereler ne, çatı veya kubbe tepelerinde işık almak i̇çin açılmış olan delik veya pencereler ne demek, çatı veya kubbe tepelerinde işık almak i̇çin açılmış olan delik veya pencereler tanımı, çatı veya kubbe tepelerinde işık almak i̇çin açılmış olan delik veya pencereler nedir, bulmaca çözümü çatı veya kubbe tepelerinde işık almak i̇çin açılmış olan delik veya pencereler, bulmaca çatı veya kubbe tepelerinde işık almak i̇çin açılmış olan delik veya pencereler