Çarpıntı ve kalp rahatsızlığında kullanılan, rahatlatıcı ilaç bulmacada nedir?

Çarpıntı ve kalp rahatsızlığında kullanılan, rahatlatıcı ilaç“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Çarpıntı ve kalp rahatsızlığında kullanılan, rahatlatıcı ilaç” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Çarpıntı ve kalp rahatsızlığında kullanılan, rahatlatıcı ilaç“ sorusuna cevap olarak “KORDİYAL” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı61

Anahtar Kelimeler:

bulmaca çarpıntı ve kalp rahatsızlığında kullanılan rahatlatıcı ilaç, sözlükte çarpıntı ve kalp rahatsızlığında kullanılan rahatlatıcı ilaç ne, çarpıntı ve kalp rahatsızlığında kullanılan rahatlatıcı ilaç tanımı, sözlükte çarpıntı ve kalp rahatsızlığında kullanılan rahatlatıcı ilaç, çarpıntı ve kalp rahatsızlığında kullanılan rahatlatıcı ilaç nedir, bulmaca sözlüğü 'çarpıntı ve kalp rahatsızlığında kullanılan rahatlatıcı ilaç', bulmaca soruları çarpıntı ve kalp rahatsızlığında kullanılan rahatlatıcı ilaç, bulmaca çözümü çarpıntı ve kalp rahatsızlığında kullanılan rahatlatıcı ilaç, çarpıntı ve kalp rahatsızlığında kullanılan rahatlatıcı ilaç açıklaması, çarpıntı ve kalp rahatsızlığında kullanılan rahatlatıcı ilaç, bulmacada çarpıntı ve kalp rahatsızlığında kullanılan rahatlatıcı ilaç, sözlük çarpıntı ve kalp rahatsızlığında kullanılan rahatlatıcı ilaç, çarpıntı ve kalp rahatsızlığında kullanılan rahatlatıcı ilaç ne demek