Çaresizlik, mecburiyet, zorunluluk bulmacada nedir?

Çaresizlik, mecburiyet, zorunluluk“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Çaresizlik, mecburiyet, zorunluluk” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Çaresizlik, mecburiyet, zorunluluk“ sorusuna cevap olarak “UMAR” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı3
Harf Sayısı34

Anahtar Kelimeler:

sözlük çaresizlik mecburiyet zorunluluk, çaresizlik mecburiyet zorunluluk ne demek, çaresizlik mecburiyet zorunluluk açıklaması, çaresizlik mecburiyet zorunluluk tanımı, bulmaca sözlüğü 'çaresizlik mecburiyet zorunluluk', sözlükte çaresizlik mecburiyet zorunluluk ne, çaresizlik mecburiyet zorunluluk nedir, sözlükte çaresizlik mecburiyet zorunluluk, bulmaca çözümü çaresizlik mecburiyet zorunluluk, bulmaca soruları çaresizlik mecburiyet zorunluluk, bulmacada çaresizlik mecburiyet zorunluluk, çaresizlik mecburiyet zorunluluk, bulmaca çaresizlik mecburiyet zorunluluk