Çanakkale, Troas bölgesinde İlkçağ kenti bulmacada nedir?

Çanakkale, Troas bölgesinde İlkçağ kenti“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Çanakkale, Troas bölgesinde İlkçağ kenti” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Çanakkale, Troas bölgesinde İlkçağ kenti“ sorusuna cevap olarak “ABYDOS” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı40

Anahtar Kelimeler:

çanakkale troas bölgesinde i̇lkçağ kenti açıklaması, çanakkale troas bölgesinde i̇lkçağ kenti ne demek, sözlükte çanakkale troas bölgesinde i̇lkçağ kenti, bulmaca sözlüğü 'çanakkale troas bölgesinde i̇lkçağ kenti', bulmaca soruları çanakkale troas bölgesinde i̇lkçağ kenti, bulmacada çanakkale troas bölgesinde i̇lkçağ kenti, sözlükte çanakkale troas bölgesinde i̇lkçağ kenti ne, bulmaca çözümü çanakkale troas bölgesinde i̇lkçağ kenti, bulmaca çanakkale troas bölgesinde i̇lkçağ kenti, sözlük çanakkale troas bölgesinde i̇lkçağ kenti, çanakkale troas bölgesinde i̇lkçağ kenti tanımı, çanakkale troas bölgesinde i̇lkçağ kenti nedir, çanakkale troas bölgesinde i̇lkçağ kenti