Çanakkale yöresine özgü,çeşitli sebzelerle hazırlanan türlü yemeği bulmacada nedir?

Çanakkale yöresine özgü,çeşitli sebzelerle hazırlanan türlü yemeği“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Çanakkale yöresine özgü,çeşitli sebzelerle hazırlanan türlü yemeği” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Çanakkale yöresine özgü,çeşitli sebzelerle hazırlanan türlü yemeği“ sorusuna cevap olarak “ŞARAŞURA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı66

Anahtar Kelimeler:

sözlükte çanakkale yöresine özgüçeşitli sebzelerle hazırlanan türlü yemeği ne, bulmacada çanakkale yöresine özgüçeşitli sebzelerle hazırlanan türlü yemeği, bulmaca çözümü çanakkale yöresine özgüçeşitli sebzelerle hazırlanan türlü yemeği, sözlük çanakkale yöresine özgüçeşitli sebzelerle hazırlanan türlü yemeği, çanakkale yöresine özgüçeşitli sebzelerle hazırlanan türlü yemeği, çanakkale yöresine özgüçeşitli sebzelerle hazırlanan türlü yemeği açıklaması, çanakkale yöresine özgüçeşitli sebzelerle hazırlanan türlü yemeği nedir, bulmaca sözlüğü 'çanakkale yöresine özgüçeşitli sebzelerle hazırlanan türlü yemeği', çanakkale yöresine özgüçeşitli sebzelerle hazırlanan türlü yemeği tanımı, bulmaca soruları çanakkale yöresine özgüçeşitli sebzelerle hazırlanan türlü yemeği, çanakkale yöresine özgüçeşitli sebzelerle hazırlanan türlü yemeği ne demek, sözlükte çanakkale yöresine özgüçeşitli sebzelerle hazırlanan türlü yemeği, bulmaca çanakkale yöresine özgüçeşitli sebzelerle hazırlanan türlü yemeği