Çanakkale Boğazı’nın en dar kesiminde, Osmanlı döneminden kalma ünlü kale bulmacada nedir?

Çanakkale Boğazı’nın en dar kesiminde, Osmanlı döneminden kalma ünlü kale“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Çanakkale Boğazı’nın en dar kesiminde, Osmanlı döneminden kalma ünlü kale” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Çanakkale Boğazı’nın en dar kesiminde, Osmanlı döneminden kalma ünlü kale“ sorusuna cevap olarak “KİLİTBAHİR” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı10
Harf Sayısı73

Anahtar Kelimeler:

sözlük çanakkale boğazı’nın en dar kesiminde osmanlı döneminden kalma ünlü kale, çanakkale boğazı’nın en dar kesiminde osmanlı döneminden kalma ünlü kale, çanakkale boğazı’nın en dar kesiminde osmanlı döneminden kalma ünlü kale ne demek, çanakkale boğazı’nın en dar kesiminde osmanlı döneminden kalma ünlü kale açıklaması, bulmaca çanakkale boğazı’nın en dar kesiminde osmanlı döneminden kalma ünlü kale, bulmaca soruları çanakkale boğazı’nın en dar kesiminde osmanlı döneminden kalma ünlü kale, sözlükte çanakkale boğazı’nın en dar kesiminde osmanlı döneminden kalma ünlü kale, çanakkale boğazı’nın en dar kesiminde osmanlı döneminden kalma ünlü kale nedir, bulmaca çözümü çanakkale boğazı’nın en dar kesiminde osmanlı döneminden kalma ünlü kale, çanakkale boğazı’nın en dar kesiminde osmanlı döneminden kalma ünlü kale tanımı, bulmacada çanakkale boğazı’nın en dar kesiminde osmanlı döneminden kalma ünlü kale, sözlükte çanakkale boğazı’nın en dar kesiminde osmanlı döneminden kalma ünlü kale ne, bulmaca sözlüğü 'çanakkale boğazı’nın en dar kesiminde osmanlı döneminden kalma ünlü kale'