Çam, ardıç vb. ağaçların kurumuş dal, yaprak ve kozalaklarının ortak adı bulmacada nedir?

Çam, ardıç vb. ağaçların kurumuş dal, yaprak ve kozalaklarının ortak adı“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Çam, ardıç vb. ağaçların kurumuş dal, yaprak ve kozalaklarının ortak adı” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Çam, ardıç vb. ağaçların kurumuş dal, yaprak ve kozalaklarının ortak adı“ sorusuna cevap olarak “KIRÇ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı11
Harf Sayısı72

Anahtar Kelimeler:

çam ardıç vb. ağaçların kurumuş dal yaprak ve kozalaklarının ortak adı nedir, sözlükte çam ardıç vb. ağaçların kurumuş dal yaprak ve kozalaklarının ortak adı, çam ardıç vb. ağaçların kurumuş dal yaprak ve kozalaklarının ortak adı, bulmaca çam ardıç vb. ağaçların kurumuş dal yaprak ve kozalaklarının ortak adı, bulmaca soruları çam ardıç vb. ağaçların kurumuş dal yaprak ve kozalaklarının ortak adı, bulmaca çözümü çam ardıç vb. ağaçların kurumuş dal yaprak ve kozalaklarının ortak adı, sözlük çam ardıç vb. ağaçların kurumuş dal yaprak ve kozalaklarının ortak adı, çam ardıç vb. ağaçların kurumuş dal yaprak ve kozalaklarının ortak adı açıklaması, sözlükte çam ardıç vb. ağaçların kurumuş dal yaprak ve kozalaklarının ortak adı ne, çam ardıç vb. ağaçların kurumuş dal yaprak ve kozalaklarının ortak adı tanımı, çam ardıç vb. ağaçların kurumuş dal yaprak ve kozalaklarının ortak adı ne demek, bulmaca sözlüğü 'çam ardıç vb. ağaçların kurumuş dal yaprak ve kozalaklarının ortak adı', bulmacada çam ardıç vb. ağaçların kurumuş dal yaprak ve kozalaklarının ortak adı