Çalım satan, yüksekten atan bulmacada nedir?

Çalım satan, yüksekten atan“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 2 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Çalım satan, yüksekten atan” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Çalım satan, yüksekten atan“ sorusuna cevap olarak “AFRAAFRATAFRA”, “AVURTLU” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı2
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı4
Harf Sayısı27

Anahtar Kelimeler:

sözlükte çalım satan yüksekten atan ne, bulmaca soruları çalım satan yüksekten atan, çalım satan yüksekten atan ne demek, çalım satan yüksekten atan tanımı, sözlük çalım satan yüksekten atan, bulmaca çalım satan yüksekten atan, çalım satan yüksekten atan nedir, bulmaca çözümü çalım satan yüksekten atan, çalım satan yüksekten atan, bulmacada çalım satan yüksekten atan, bulmaca sözlüğü 'çalım satan yüksekten atan', çalım satan yüksekten atan açıklaması, sözlükte çalım satan yüksekten atan