Çabuk Kavrama Yeteneği, Keskin Zeka bulmacada nedir?

Çabuk Kavrama Yeteneği, Keskin Zeka“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Çabuk Kavrama Yeteneği, Keskin Zeka” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Çabuk Kavrama Yeteneği, Keskin Zeka“ sorusuna cevap olarak “ACUMEN” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı35

Anahtar Kelimeler:

bulmacada çabuk kavrama yeteneği keskin zeka, sözlük çabuk kavrama yeteneği keskin zeka, çabuk kavrama yeteneği keskin zeka ne demek, çabuk kavrama yeteneği keskin zeka açıklaması, çabuk kavrama yeteneği keskin zeka tanımı, bulmaca çözümü çabuk kavrama yeteneği keskin zeka, bulmaca sözlüğü 'çabuk kavrama yeteneği keskin zeka', çabuk kavrama yeteneği keskin zeka, bulmaca çabuk kavrama yeteneği keskin zeka, çabuk kavrama yeteneği keskin zeka nedir, sözlükte çabuk kavrama yeteneği keskin zeka, sözlükte çabuk kavrama yeteneği keskin zeka ne, bulmaca soruları çabuk kavrama yeteneği keskin zeka