ABADİ

ABADİ“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca cevabıdır. Kayıtlarımıza göre 6 farklı bulmaca sorusu için cevap olarak kullanılmıştır. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “ABADİ” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda karşınıza çıkan “Hattatlar tarafından kullanılan yarı mat bir kağıt türü”, “ipekten yapılmış, yarı mat ve sarımtırak renkte değerli bir kâğıt cinsi”, “Kalınca ve açık saman renginde ipekten yapılan yarı mat bir kağıt türü”, “Yarı mat bir tür kağıt”, “Yazma kitap ve levhalarda kullanılan, sarımtırak renkte, pürüzsüz, ipek kâğıt”, “Kalınca Ve Açık Saman Renginde İpekten Yapılan Yarı Mat Bir Kağıt Türü, Bir Tür İpek Yazı Kağıdı” sorularının cevabı “ABADİ“ olarak verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı cevapları ve soruları inceleyebilirsiniz..

Sözcük Bulmaca İstatikleri
Soru Sayısı6
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı1
Harf Sayısı5

Anahtar Kelimeler:

bulmaca çözümü abadi̇, bulmaca sözlüğü 'abadi̇', abadi̇ açıklaması, abadi̇, bulmaca abadi̇, sözlük abadi̇, sözlükte abadi̇, bulmaca soruları abadi̇, bulmacada abadi̇, sözlükte abadi̇ ne, abadi̇ ne demek, abadi̇ tanımı, abadi̇ nedir