ABA

ABA“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca cevabıdır. Kayıtlarımıza göre 9 farklı bulmaca sorusu için cevap olarak kullanılmıştır. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “ABA” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda karşınıza çıkan “Ceket, giysi”, “Dar pantalon üzerine giyilen ceket”, “Eski Türk güreşlerinden biri”, “Kalın ve kaba kumaş”, “Kıldan örülmüş kalın kumaş ve bu kumaşdan yapılan elbise”, “Köpek ve ineklere yedirmek için un ve kepekle yapılan yiyecek”, “Yünden dövülerek yapılan kalın ve kaba kumaş”, “Köpek için hazırlanmış yiyecek”, “Günümüzde Hatay ve Gaziantep yörelerinde görülen, geleneksel Türk güreşlerinden biri” sorularının cevabı “ABA“ olarak verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı cevapları ve soruları inceleyebilirsiniz..

Sözcük Bulmaca İstatikleri
Soru Sayısı9
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı1
Harf Sayısı3

Anahtar Kelimeler:

aba, sözlük aba, aba ne demek, bulmacada aba, sözlükte aba ne, sözlükte aba, bulmaca çözümü aba, bulmaca aba, aba nedir, bulmaca sözlüğü 'aba', bulmaca soruları aba, aba tanımı, aba açıklaması