Zarf-fiil, bağ-fiil, gerundium bulmacada nedir?

Zarf-fiil, bağ-fiil, gerundium“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Zarf-fiil, bağ-fiil, gerundium” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Zarf-fiil, bağ-fiil, gerundium“ sorusuna cevap olarak “ULAÇ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı3
Harf Sayısı30

Anahtar Kelimeler:

bulmacada zarf-fiil bağ-fiil gerundium, bulmaca çözümü zarf-fiil bağ-fiil gerundium, zarf-fiil bağ-fiil gerundium, zarf-fiil bağ-fiil gerundium açıklaması, zarf-fiil bağ-fiil gerundium tanımı, sözlük zarf-fiil bağ-fiil gerundium, zarf-fiil bağ-fiil gerundium ne demek, bulmaca soruları zarf-fiil bağ-fiil gerundium, sözlükte zarf-fiil bağ-fiil gerundium ne, sözlükte zarf-fiil bağ-fiil gerundium, zarf-fiil bağ-fiil gerundium nedir, bulmaca sözlüğü 'zarf-fiil bağ-fiil gerundium', bulmaca zarf-fiil bağ-fiil gerundium