Estetik yönü ağır basan güzellikler bulmacada nedir?

Estetik yönü ağır basan güzellikler“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 2 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Estetik yönü ağır basan güzellikler” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Estetik yönü ağır basan güzellikler“ sorusuna cevap olarak “BEDAYİ”, “BEDİİ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı2
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı35

Anahtar Kelimeler:

bulmaca estetik yönü ağır basan güzellikler, estetik yönü ağır basan güzellikler ne demek, estetik yönü ağır basan güzellikler, estetik yönü ağır basan güzellikler tanımı, sözlükte estetik yönü ağır basan güzellikler ne, estetik yönü ağır basan güzellikler açıklaması, sözlükte estetik yönü ağır basan güzellikler, bulmacada estetik yönü ağır basan güzellikler, bulmaca sözlüğü 'estetik yönü ağır basan güzellikler', sözlük estetik yönü ağır basan güzellikler, bulmaca çözümü estetik yönü ağır basan güzellikler, estetik yönü ağır basan güzellikler nedir, bulmaca soruları estetik yönü ağır basan güzellikler