Dökümcülerin kullandığı ağaçtan yapılmış kalıp bulmacada nedir?

Dökümcülerin kullandığı ağaçtan yapılmış kalıp“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Dökümcülerin kullandığı ağaçtan yapılmış kalıp” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Dökümcülerin kullandığı ağaçtan yapılmış kalıp“ sorusuna cevap olarak “SAÇULA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı46

Anahtar Kelimeler:

sözlükte dökümcülerin kullandığı ağaçtan yapılmış kalıp, dökümcülerin kullandığı ağaçtan yapılmış kalıp açıklaması, dökümcülerin kullandığı ağaçtan yapılmış kalıp nedir, sözlükte dökümcülerin kullandığı ağaçtan yapılmış kalıp ne, dökümcülerin kullandığı ağaçtan yapılmış kalıp, dökümcülerin kullandığı ağaçtan yapılmış kalıp tanımı, bulmacada dökümcülerin kullandığı ağaçtan yapılmış kalıp, bulmaca soruları dökümcülerin kullandığı ağaçtan yapılmış kalıp, dökümcülerin kullandığı ağaçtan yapılmış kalıp ne demek, bulmaca sözlüğü 'dökümcülerin kullandığı ağaçtan yapılmış kalıp', bulmaca çözümü dökümcülerin kullandığı ağaçtan yapılmış kalıp, sözlük dökümcülerin kullandığı ağaçtan yapılmış kalıp, bulmaca dökümcülerin kullandığı ağaçtan yapılmış kalıp