Bu Günkü Belediyenin Türkiye'de İlk Kurulan Biçimi bulmacada nedir?

Bu Günkü Belediyenin Türkiye'de İlk Kurulan Biçimi“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Bu Günkü Belediyenin Türkiye'de İlk Kurulan Biçimi” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Bu Günkü Belediyenin Türkiye'de İlk Kurulan Biçimi“ sorusuna cevap olarak “ŞEHREMANETİ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı50

Anahtar Kelimeler:

bulmacada bu günkü belediyenin türkiyede i̇lk kurulan biçimi, bulmaca çözümü bu günkü belediyenin türkiyede i̇lk kurulan biçimi, bu günkü belediyenin türkiyede i̇lk kurulan biçimi ne demek, bu günkü belediyenin türkiyede i̇lk kurulan biçimi, bu günkü belediyenin türkiyede i̇lk kurulan biçimi tanımı, bulmaca bu günkü belediyenin türkiyede i̇lk kurulan biçimi, sözlük bu günkü belediyenin türkiyede i̇lk kurulan biçimi, bulmaca sözlüğü 'bu günkü belediyenin türkiyede i̇lk kurulan biçimi', bu günkü belediyenin türkiyede i̇lk kurulan biçimi nedir, bu günkü belediyenin türkiyede i̇lk kurulan biçimi açıklaması, bulmaca soruları bu günkü belediyenin türkiyede i̇lk kurulan biçimi, sözlükte bu günkü belediyenin türkiyede i̇lk kurulan biçimi, sözlükte bu günkü belediyenin türkiyede i̇lk kurulan biçimi ne