Büküp zorlayarak yerinden oynatmak bulmacada nedir?

Büküp zorlayarak yerinden oynatmak“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Büküp zorlayarak yerinden oynatmak” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Büküp zorlayarak yerinden oynatmak“ sorusuna cevap olarak “KANIRTMAK” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı4
Harf Sayısı34

Anahtar Kelimeler:

bulmaca sözlüğü 'büküp zorlayarak yerinden oynatmak', büküp zorlayarak yerinden oynatmak ne demek, büküp zorlayarak yerinden oynatmak tanımı, bulmaca çözümü büküp zorlayarak yerinden oynatmak, sözlükte büküp zorlayarak yerinden oynatmak ne, büküp zorlayarak yerinden oynatmak nedir, bulmaca büküp zorlayarak yerinden oynatmak, bulmacada büküp zorlayarak yerinden oynatmak, sözlük büküp zorlayarak yerinden oynatmak, sözlükte büküp zorlayarak yerinden oynatmak, büküp zorlayarak yerinden oynatmak, bulmaca soruları büküp zorlayarak yerinden oynatmak, büküp zorlayarak yerinden oynatmak açıklaması