Ameliyatla Memenin Alınması bulmacada nedir?

Ameliyatla Memenin Alınması“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Ameliyatla Memenin Alınması” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Ameliyatla Memenin Alınması“ sorusuna cevap olarak “MASTEKTOMİ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı3
Harf Sayısı27

Anahtar Kelimeler:

ameliyatla memenin alınması nedir, ameliyatla memenin alınması ne demek, bulmaca çözümü ameliyatla memenin alınması, bulmacada ameliyatla memenin alınması, bulmaca sözlüğü 'ameliyatla memenin alınması', ameliyatla memenin alınması, sözlükte ameliyatla memenin alınması, sözlükte ameliyatla memenin alınması ne, ameliyatla memenin alınması tanımı, bulmaca soruları ameliyatla memenin alınması, bulmaca ameliyatla memenin alınması, ameliyatla memenin alınması açıklaması, sözlük ameliyatla memenin alınması