Ameliyatla Diz Kapağının Bir Kısmının Veya Tümün Çıkarılması bulmacada nedir?

Ameliyatla Diz Kapağının Bir Kısmının Veya Tümün Çıkarılması“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Ameliyatla Diz Kapağının Bir Kısmının Veya Tümün Çıkarılması” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Ameliyatla Diz Kapağının Bir Kısmının Veya Tümün Çıkarılması“ sorusuna cevap olarak “PATELEKTOMİ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı8
Harf Sayısı60

Anahtar Kelimeler:

ameliyatla diz kapağının bir kısmının veya tümün çıkarılması nedir, ameliyatla diz kapağının bir kısmının veya tümün çıkarılması, ameliyatla diz kapağının bir kısmının veya tümün çıkarılması ne demek, bulmacada ameliyatla diz kapağının bir kısmının veya tümün çıkarılması, ameliyatla diz kapağının bir kısmının veya tümün çıkarılması açıklaması, bulmaca çözümü ameliyatla diz kapağının bir kısmının veya tümün çıkarılması, bulmaca sözlüğü 'ameliyatla diz kapağının bir kısmının veya tümün çıkarılması', sözlük ameliyatla diz kapağının bir kısmının veya tümün çıkarılması, bulmaca ameliyatla diz kapağının bir kısmının veya tümün çıkarılması, ameliyatla diz kapağının bir kısmının veya tümün çıkarılması tanımı, sözlükte ameliyatla diz kapağının bir kısmının veya tümün çıkarılması, bulmaca soruları ameliyatla diz kapağının bir kısmının veya tümün çıkarılması, sözlükte ameliyatla diz kapağının bir kısmının veya tümün çıkarılması ne