Alaska Ve Sibirya'da Kullanılan Eskimo Lehçesi bulmacada nedir?

Alaska Ve Sibirya'da Kullanılan Eskimo Lehçesi“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Alaska Ve Sibirya'da Kullanılan Eskimo Lehçesi” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Alaska Ve Sibirya'da Kullanılan Eskimo Lehçesi“ sorusuna cevap olarak “YUPİK” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı46

Anahtar Kelimeler:

alaska ve sibiryada kullanılan eskimo lehçesi, bulmaca soruları alaska ve sibiryada kullanılan eskimo lehçesi, bulmaca alaska ve sibiryada kullanılan eskimo lehçesi, bulmaca sözlüğü 'alaska ve sibiryada kullanılan eskimo lehçesi', sözlükte alaska ve sibiryada kullanılan eskimo lehçesi, sözlükte alaska ve sibiryada kullanılan eskimo lehçesi ne, alaska ve sibiryada kullanılan eskimo lehçesi tanımı, alaska ve sibiryada kullanılan eskimo lehçesi ne demek, bulmacada alaska ve sibiryada kullanılan eskimo lehçesi, alaska ve sibiryada kullanılan eskimo lehçesi açıklaması, bulmaca çözümü alaska ve sibiryada kullanılan eskimo lehçesi, alaska ve sibiryada kullanılan eskimo lehçesi nedir, sözlük alaska ve sibiryada kullanılan eskimo lehçesi