17.yy. Kadar Akdeniz'de kullanılan bir tür ticaret gemisi bulmacada nedir?

17.yy. Kadar Akdeniz'de kullanılan bir tür ticaret gemisi“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “17.yy. Kadar Akdeniz'de kullanılan bir tür ticaret gemisi” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “17.yy. Kadar Akdeniz'de kullanılan bir tür ticaret gemisi“ sorusuna cevap olarak “KARAVELE” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı8
Harf Sayısı57

Anahtar Kelimeler:

17.yy. kadar akdenizde kullanılan bir tür ticaret gemisi açıklaması, 17.yy. kadar akdenizde kullanılan bir tür ticaret gemisi tanımı, bulmacada 17.yy. kadar akdenizde kullanılan bir tür ticaret gemisi, 17.yy. kadar akdenizde kullanılan bir tür ticaret gemisi ne demek, 17.yy. kadar akdenizde kullanılan bir tür ticaret gemisi, bulmaca çözümü 17.yy. kadar akdenizde kullanılan bir tür ticaret gemisi, bulmaca 17.yy. kadar akdenizde kullanılan bir tür ticaret gemisi, sözlük 17.yy. kadar akdenizde kullanılan bir tür ticaret gemisi, sözlükte 17.yy. kadar akdenizde kullanılan bir tür ticaret gemisi ne, sözlükte 17.yy. kadar akdenizde kullanılan bir tür ticaret gemisi, 17.yy. kadar akdenizde kullanılan bir tür ticaret gemisi nedir, bulmaca sözlüğü '17.yy. kadar akdenizde kullanılan bir tür ticaret gemisi', bulmaca soruları 17.yy. kadar akdenizde kullanılan bir tür ticaret gemisi