15.yy.dan önce İtalya’da başlayan sonra Avrupa’ya yayılan sanat ve bilim bulmacada nedir?

15.yy.dan önce İtalya’da başlayan sonra Avrupa’ya yayılan sanat ve bilim“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “15.yy.dan önce İtalya’da başlayan sonra Avrupa’ya yayılan sanat ve bilim” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “15.yy.dan önce İtalya’da başlayan sonra Avrupa’ya yayılan sanat ve bilim“ sorusuna cevap olarak “RÖNESANS” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı10
Harf Sayısı72

Anahtar Kelimeler:

15.yy.dan önce i̇talya’da başlayan sonra avrupa’ya yayılan sanat ve bilim ne demek, bulmaca sözlüğü '15.yy.dan önce i̇talya’da başlayan sonra avrupa’ya yayılan sanat ve bilim', bulmaca 15.yy.dan önce i̇talya’da başlayan sonra avrupa’ya yayılan sanat ve bilim, 15.yy.dan önce i̇talya’da başlayan sonra avrupa’ya yayılan sanat ve bilim nedir, 15.yy.dan önce i̇talya’da başlayan sonra avrupa’ya yayılan sanat ve bilim tanımı, bulmaca çözümü 15.yy.dan önce i̇talya’da başlayan sonra avrupa’ya yayılan sanat ve bilim, bulmacada 15.yy.dan önce i̇talya’da başlayan sonra avrupa’ya yayılan sanat ve bilim, 15.yy.dan önce i̇talya’da başlayan sonra avrupa’ya yayılan sanat ve bilim açıklaması, sözlükte 15.yy.dan önce i̇talya’da başlayan sonra avrupa’ya yayılan sanat ve bilim ne, 15.yy.dan önce i̇talya’da başlayan sonra avrupa’ya yayılan sanat ve bilim, bulmaca soruları 15.yy.dan önce i̇talya’da başlayan sonra avrupa’ya yayılan sanat ve bilim, sözlükte 15.yy.dan önce i̇talya’da başlayan sonra avrupa’ya yayılan sanat ve bilim, sözlük 15.yy.dan önce i̇talya’da başlayan sonra avrupa’ya yayılan sanat ve bilim